Arama yapmak istediğiniz metni giriniz
img

Plywood Rus (UPG)

MENŞEİ:

Rusya

AĞAÇ CİNSİ:

Huş (Birch)

EN x BOY :

2500x1250 mm - 3000x1500 mm

KALINLIK:

18 - 21 mm

KATMAN SAYISI :

13 -15

TUTKAL CİNSİ :

WBP - Suya Dayanıklı ( Water Boiled Proof )

YÜZEY FİLMİ :

Koyu Kahverengi Fenolik Film, 120 gr/m²

ÜRÜN YOĞUNLUĞU :

730 - 750 Kg/m3

Rusya menşeli plywoodlar içerisinde bilinirliği ve ürün kalitesi ile sektörün öncü markalarındandır. Ürün üzerinde UPG orijinal logosu bulunmaktadır.

Plywood ince ağaç tabakalarının yüksek basınç altında preslenmesiyle oluşturulan film kaplı kontrplak panellerdir.

Film kaplı beton kalıp kontrplağı, iş dünyasında bilinen ismiyle Plywood huş ağacından imal edilmektedir. Huş ağacı yapısı gereği WBP(suya dayanıklı tutkal) daha iyi örtüşme sağladığı için diğer kontrplaklardan daha kalitelidir.

Plywood dış yüzeyleri Finlandiya menşeli fenolik reçine emdirilmiş Kraft kağıdı ile kaplanmıştır. Plywood çok iyi mekanik dayanıklılığa sahip olmasına karşın hafif olan bir malzemedir. Katman sayısı genelde tek sayı olacak şekilde üretilir.

Dış katmanlar genellikle panelin uzun ölçüsüne paralel yöndedir. Birbirini izleyen katmanlar birbirine dik olacak şekilde yapıştırılır. Bu üretim şekli dayanımı artıran vibrasyonla oluşacak şok etkilere karşı koyan bir yapıdır. İnşaat plywoodla daha sağlıklı ve daha randımanlı olmaktadır. Kullanım fazlalığı sayesinde de daha ekonomik olmakta ve sıva maliyetini ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca inşaatların kalıp döşeme sürelerinde önemli zaman tasarrufu sağlanaktadır. Ürün dünyaca ünlü United Panel Grup tarafından imal edilmiştir.

BENZER ÜRÜNLER

image description

Plywood Brezilya

image description

Plywood Wiremesh ve Hegza